KONST / Litografier / Färglitografi 14686289
nr 1468 6289
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 94/360, daterad 53. Färglitografi, bildmått: 48x40cm, yttermått inklusive ram: 70x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 19:24:06
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson